Polish English German Russian Italian

O FIRMIE

Zapraszamy do "Milenium" trzy gwiazdkowego centrum restauracyjno-hotelowego w Gomunicach. Czeka na Państwa gustownie urządzona, klimatyzowana sala restauracyjna, w której uda się zarówno kameralna kolacja jak i wystawne przyjęcie na 200 osób

. Nasza restauracja specjalizuje się w dniach kuchni polskiej, zapewniamy miłą i fachową obsługę. A z sali restauracyjnej tylko krok na parkiet, przestronne miejsce do tańca ze specjalnym podestem dla orkiestry i klimatyzacją. organizujemy tu bankiety, dancingi, przyjęcia okolicznościowe i weselne. w "milenium" nie będą się nudzić miłośnicy bilard. proponujemy również zajrzeć do baru czynnego całą dobę. hotel dysponuje 32 miejscami noclegowymi.

Dbamy o komfort pobytu naszych gości. wyjątkową atmosferę w naszym lokalu zapewniają znakomita kuchnia polska oraz profesjonalna i życzliwa obsługa, gotowa na spełnienie życzeń naszych klientów. Do naszego hotelu prowadzi osobne wejście. wszystkim naszym gościom oferujemy miejsca na strzeżonym parkingu.

W pobliżu hotelu znajduje się stadion sportowy i stadnina koni. dla nowożeńców mamy przygotowany apartament, a dla pozostałych gości komfortowe pokoje 1-,2- 3-, 4-osobowe, każdy z łazienką, telefonem, dostępem do Internetu i telewizorem.